Přeskočit na obsah

Proč Hahn & Sohn

Motory
Hahn & Sohn

Vysoký výkon motorů ve vztahu k alternátoru umožňuje přijímat deklarovaný výkon a udržovat stabilní práci při jakémkoli zatížení. Všechny motory jsou testovány na nepřetržitý provoz a poté jsou rozebrány a zkontrolovány z hlediska řešení problémů. Každý motor a každá elektrocentrála mají individuální sériové číslo, které nám umožňuje kontrolovat kvalitu výroby a služeb. Motory splňují všechny evropské normy kvality včetně nejnovějších emisních norem EURO V.

Dlouhodobý provoz

Elektrocentrály lze použít jako nouzový zdroj energie, ale také
k dlouhodobému provozu. Zdroj motoru přesahuje více než
3.000 pracovních hodin, které zaručujeme díky vícehodinovým
a víceúrovňovým testům a prodloužené záruce.

Prodloužená záruka

Za předpokladu řádného provozu a dodržování plánované údržby poskytujeme na naše elektrocentrály prodlouženou záruku 2 roky nebo 3.000 provozních hodin.

Snadné ovládání

Pohodlný a ergonomický ovládací panel umožňuje snadné ovládání celé jednotky a díky inteligentnímu LED displeji budete mít přehled o počtu odpracovaných hodin, frekvenci
a výstupnímu napětí. Tyto informace pomáhají regulovat zátěž zařízení a včas zahájit údržbu elektrocentrály, čímž se prodlužuje životnost stroje. Všechny elektrocentrály jsou také vybaveny funkcí předehřívání, která umožňuje snadné spuštění elektrocentrály i v zimních měsících.

ATS | AVR

Jednotka ATS (Automatic Transfer Switch) automaticky spustí elektrocentrálu a přenese na ni zátěž, když je odpojen hlavní napájecí zdroj. Jakmile je obnoven centrální napájecí zdroj, elektrocentrála se opět automaticky zastaví. Inteligentní stabilizační systém napětí AVR umožňuje udržovat napětí na konstantní hodnotě 230 V a chrání elektrocentrálu před nežádoucími zkraty.

Systém VTS

Elektrocentrály disponují jedinečným systémem fázového spínání 2v1. VTS (Voltage Transfer Switch) umožňuje používat jednu elektrocentrálu jako jednofázovou (230 V) a druhou jako třífázovou (400 V) s vlastní automatickou ochranu a bez téměř žádné ztráty energie.

Ochranné prvky

Dodatečné vyztužení rámu pomocí horních ochranných lišt umožňuje práci elektrocentrál i v náročnějších podmínkách. Díky zesílené rámové konstrukci chrání nádrž před poškozením během provozu i přepravy a gumové nožičky snižují vibrace tak, aby pracující elektrocentrála nepoškodila podlahovou krytinu
a zároveň nedošlo k poškrábání povrchu rámu.

Kde zakoupíte naše produkty?

Vyberte si ze sítě ověřených prodejců po České republice.