Přeskočit na obsah

Vlastnosti
a výhody

Snadná instalace a použití

Aplikace je navržena tak, aby byla snadno instalovatelná
a jednoduše použitelná. Všechna potřebná zařízení jsou součástí balení, abyste nemuseli řešit složité technické detaily.

Rychlý a spolehlivý přenos dat

Modul využívá mobilní LTE síť k přenosu dat
z vaší elektrocentrály. Díky tomu získáváte rychlé a spolehlivé informace v reálném čase. Nezávisle na tom, zda jste v práci, na dovolené nebo doma, můžete se kdykoli podívat na stav vaší elektrocentrály.

Kompletní monitoring elektrocentrály

S aplikací máte na dosah ruky veškeré důležité informace o vaší elektrocentrále. Okamžitě zjistíte stav hladiny oleje, výstupní proud, napětí a stav baterie. Díky sledování můžete lépe plánovat údržbu a provádět preventivní opatření, což prodlouží životnost a zlepší výkon vaší elektrocentrály.

Rychlá reakce na výpadky

Jedním z nejdůležitějších benefitů je jeho schopnost okamžitě vás informovat o jakýchkoli výpadcích. Kdykoli se vyskytne problém, aplikace vám okamžitě pošle upozornění, abyste mohli jednat rychle a efektivně. Díky tomu minimalizujete časové prodlení a snižujete riziko vzniku dalších komplikací.

Monitorovací centrum
v telefonu

Hahn & Sohn Vzdálený přístup přetváří váš mobilní telefon v pokročilé monitorovací centrum. Všechny důležité informace o vaší elektrocentrále máte tak vždy po ruce. Díky intuitivnímu uživatelskému rozhraní je ovládání a sledování velmi jednoduché a pohodlné.

Hahn & Sohn RemoteView

Důležité informace na dosah ruky

S aplikací máte plnou kontrolu nad vaší elektrocentrálou. Díky nejmodernější technologii a rychlému přenosu dat získáte v reálném čase veškeré důležité informace, abyste mohli zajistit bezproblémový provoz vaší elektrocentrály. Bez ohledu na to, kde se nacházíte, budete mít vaši elektrocentrálu pod dohledem a můžete včas reagovat na případné potíže. Přineste si klid a jistotu s Hahn & Sohn RemoteView.

Pořiďte si aplikaci

Aplikace Hahn & Sohn RemoteView je nyní dostupná na e-shopu Hahn-Profi.cz. Momentálně je k dispozici při nákupu centrály Hahn & Sohn Dieselového Generátoru HDE 9000SA-SA3 1/3.