Přeskočit na obsah

Stojíme si
za kvalitou

Kvalita našich produktů je pro nás na prvním místě. Jsme přesvědčeni, že jedině profesionální přístup a neustálé sledování nejnovějších technologických trendů nám může zajistit výsledky, které od nás naši zákazníci očekávají. A není to jen o kvalitě produktů, ale také o kvalitě služeb. Technická podpora je u nás samozřejmou součástí našeho přístupu k zákazníkům.

Mezi naše firemní hodnoty patří kromě již zmíněné tradice také inovace a flexibilita.  Dobře víme, že v dnešním rychle se měnícím světě je třeba nejen držet krok, ale i předvídat změny a přizpůsobovat se individuálním potřebám našich zákazníků. Proto neustále sledujeme nové trendy a snažíme se být co nejvíce inovativní. Naše tradice, spojená s inovacemi a flexibilitou, je něco, na co jsme hrdí. 


Motory používané pro generátory, značky „Hahn & Sohn“ jsou výsledkem výběru předních světových výrobců motorů jako je Perkins, Loncin, Weichai a  Yangdong. Každý motor má své vlastní sériové číslo, které nám umožňuj sledovat kvalitu výroby a služeb. Díky pokrokovým technologiím neustále aktualizujeme produktovou řadu a naše zařízení se stávají ještě spolehlivější, ekologičtější podle norem EURO a hospodárnější.


Společnost Hahn & Sohn se již od samých počátků konfliktu na Ukrajině zapojuje do pomoci této zemi, jelikožvýpadky elektřiny patří k velkému problému v regionech zasažených válkou.

Naše elektrocentrály jsme odeslali do měst jako jsou Charkov, Mariupol, Lvov a Dněpropetrovská oblast a jiné nejvíce postižené oblasti.  Mnohé jsme také poskytli darem.