Přeskočit na obsah

Hahn & Sohn Invertor
H IG-3000 – 2,5 KW

Invertorový generátor H IG-3000

Spolehlivý a šetrný generátor 

Na invertorovou elektrocentrálu Hahn & Sohn se můžete spolehnout všude, kde se nemůžete připojit k centrální síti. Tento mobilní generátor vám dobře poslouží při kempování, v obytných autech, na chatě nebo chalupě nebo na lodi. Navíc je díky moderní invertorové technologii velmi šetrný a nemusíte se obávat k němu připojit i citlivá elektronická zařízení. 

Robustní motor se skvělým výkonem 

Základem generátoru je benzínový motor kvalitní výroby opatřený všemi potřebnými bezpečnostními a emisními certifikacemi. Díky němu elektrocentrála snadno vyprodukuje špičkový výkon 2,5 kW a nomilnální výkon 2,3 kW. 

Moderní technologie 

Invertorová technologie se stará o to, aby sinusová vlna elektrické energie byla stabilní. Frekvence a napětí nekolísají a díky tomu nehrozí nebezpečí poškození choulostivých elektrických přístrojů jako je mobilní telefon nebo osobní počítač. Generátor generuje stabilní frekvenci 50 Hz a napětí 230 V. 

Nízká spotřeba 

Elektrocentrála má velmi nízkou spotřebu a šetří tak váš čas i peníze. Prostorná nádrž 4,5 litru vám vystačí na 4 hodiny chodu centrály. 

2 zásuvky 

Aby byl generátor všestranný, vybavili jsme jej 2 zásuvkami. Jedna je klasická 230 V a druhá USB 12V. Můžete tak pohánět nebo nabíjet více přístrojů najednou.

Praktický ovládací panel 

Ovládání elektrocentrály bude snadné s praktickým ovládacím panelem. Najdete na něm zásuvky, všechny důležité kontrolky, spínače i systém startéru. 

Startovací systém 3v1 

Spínač motoru má 3 funkce v 1. Zajišťuje tak jednoduchý a pohodlný start. Kombinuje funkce palivového ventilu, styče a elektrického startéru. 

Lehká a přenosná konstrukce

Elektrocentrála je navržena tak, aby bylo co nejsnazší ji transportovat z místa na místo. Váží pouze 27 kg, což je na trhu elektrocentrál jako pírko, a má praktické držadlo. 

Tichý chod 

Generátor je v krytu, která tlumí hlučnost i vibrace. Díky tomu je jeho chod velmi tichý (minimální hlučnost je příjemných 62 dB). 

Sada příslušenství 

Součástí balení je i sada příslušenství pro snadné zapojení i servis elektrocentrály. 

DOPORUČENÁ CENA:
25 759

TECHNICKÉ SPECIFIKACE