Přeskočit na obsah

Hahn & Sohn Invertor
H IG-2000 – 1,8 KW

Invertorový generátor H IG-2000

Moderní technologie 

Invertorová technologie umožňuje sbalit si svou vlastní elektrárnu na cesty. Generátor Hahn & Sohn IG 2000 je kompaktní přístroj, který dokáže vyrobit energii i pro nabíjení citlivých přístrojů jako jsou mobilní telefony nebo notebooky. Můžete ji využít kdekoli, kde se nedostanete k napájení ze sítě. 

Výkonný benzínový spalovací motor 

Srdcem generátoru je benzínový spalovací motor splňující všechny potřebné certifikace. Díky němu docílíte špičkového výkonu 1,8 kW a nominálního výkonu 1,6 kW. 

Vhodné i pro citlivá zařízení 

Invertorová technologie hlídá, aby sinusová vlna byla stabilní. Jinými slovy elektrocentrála dodává energii se stálou frekvencí 50 Hz a napětím 230V, čímž chrání elektrické přístroje před poškozením. Můžete ji použít pro všechny typy běžných spotřebičů a nemusíte se obávat nabíjet s ní mobilní telefony nebo osobní počítače. 

Nízká spotřeba 

Motor elektrocentrály je navržen tak, aby měl co nejnižší spotřebu. Nádrž na 4,2 l vám bude pohánět elektrocentrálu na celých 5,5 hodiny. 

Malý a lehký generátor 

Tento typ elektrocentrály je velmi lehký a snadno přenosný. Váží pouhých 21 kg, což oceníte, když jej budete někam přenášet nebo například v obytném autě, kde je každé kilo navíc znát na spotřebě. S praktickým držadlem nebudou přesuny a cestování problém.

2 zásuvky 

Elektrocentrála má jednu zásuvku na 230V a jednu USB na 12V. 

Tichý provoz 

Aby vás provoz elektrocentrály nerušil, je v ochranném krytu, který tlumí hlučnost. Minimální hlučnost je pak příjemných 62 dB. 

Jednoduchý ovládací panel 

Elektrocentrálu snadno obsloužíte pomocí jednoduchého ovládacího panelu na boční straně. Najdete tam zásuvky, tlačítka všech funkcí, přepínač pro startování i kontrolky. 

Startovací systém 3v1

Na ovládacím panelu najdete mimo jiné i přepínač na pohodlný startovací systém 3v1. Kombinuje funkce palivového ventilu, sytiče a elektrického startu. 

DOPORUČENÁ CENA:
18 099 Kč

TECHNICKÉ SPECIFIKACE