Přeskočit na obsah

Hahn & Sohn Invertor
H IG 7000

Invertorový generátor H IG 7000

Vysoký výkon 7 kW

Elektrocentrála vyprodukuje velmi působivý výkon 7kW který vám zajistí elektrickou energii pro většinu spotřebičů. (V případě nominálního výkonu je to stále skvělých 6kW.) Díky tomu ji využijete jako bezstarostný přísun energie na chatě a chalupě na akcích nebo při práci. 

Silný a bezpečný motor 

Motor je základ úspěchu každé elektrocentrály, a proto je tato vybavena robustním motorem, který zajistí bezproblémový provoz a stabilitu. Je certifikovaný a splňuje všechny evropské normy kvality včetně emisních norem. 

Nízká spotřeba a objemná nádrž 

Generátor bude pracovat celých 6,5 hodiny bez vašeho povšimnutí. Nádrž má objem 25 l a díky nízké spotřebě se připravte na dlouhý provoz. 

Všestrannost 

Elektrocentrála je připravena na všechny různé druhy spotřebičů. Má 4 zásuvky (1x 230V 30 A, 2 x 230 V 16 A, 1x 12V 8,3 A). Dodává energii bez kolísání napětí, s velmi stabilní sinusovou vlnou, díky tomu se hodí i pro citlivou elektroniku jako jsou mobilní telefony nebo notebooky. 

Ergonomický ovládací panel 

Na straně elektrocentrály najdete jednoduchý, přitom praktický ovládací panel. Přehledně na něm najdete funkce: ochrana proti přetížení a zkratu, ochrana proti nedostatku oleje, resetovací tlačítko pro resetování řídicího systému a obnovení napájení, připojení pro paralelní připojení generátorů. 

Elektrický startér 

Generátor spustíte pouze jedním tlačítkem. Elektrický startér vám ušetří starosti s manuálním startem. 

Sestava s kolečky pro přepravu a manipulaci 

Součástí setu je i praktická sada pro přepravu elektrocentrály na kolech. Díky tomu ji převezete z místa na místo bez většího úsilí. Kola jsou navíc vhodná i pro náročnější terén. 

Bezpečný a certifikovaný generátor 

Elektrocentrála Hahn & Sohn má všechny evropské certifikace včetně těch emisních. Můžete si s ní být jistí, že pokud budete postupovat dle návodu, je naprosto bezpečná. 

DOPORUČENÁ CENA:
66 739 Kč

TECHNICKÉ SPECIFIKACE