Přeskočit na obsah

Hahn & Sohn Invertor
H IG 1000

Invertorový generátor H IG 1000

Moderní technologie 

Díky invertorové technologii si svou elektrocentrálu můžete sbalit na cestu. Elektrocentrála Hahn & Sohn H IG 1000 je velice kompaktní a  skladný přístroj, který můžete mít všude sebou a kdykoliv tak dobít citlivé přístroje jako jsou mobilní telefony nebo notebooky.

Výkonný benzínový spalovací motor 

Tato elektrocentrála je vybavená kvalitní benzínovým spalovacím motorem, který splňuje všechny evropské normy kvality, včetně nejnovějších emisních norem. Díky tomuto motoru docílíte špičkového výkonu 1,1 kW a nominálního výkonu 1 kW.

Vhodné i pro citlivá zařízení 

Invertorová technologie zajistí, že sinusová vlna je stabilní. To znamená, že tato elektrocentrála dodává energii se stálou frekvencí 50 Hz a napětím 230V, čímž chrání všechny elektrické přístroje před poškozením. Je tedy vhodná i pro mobilní telefony a notebooky  a jiná elektrická zařízení.

Nízká spotřeba 

Díky velké nádrži s objemem 2,6 l a úspornému motoru můžete generátor používat 5,5 hodiny, aniž by bylo zapotřebí doplnit palivo.

Malý a lehký generátor 

Generátor H IG 1000 je velmi lehký, malý a skladný. Váží pouze 13 kg, proto se s ním snadno manipuluje a můžete jej sbalit kamkoliv na cestu, ať už jedete kempovat nebo na výlet autem.

2 zásuvky 

Elektrocentrála je vybavená dvěmi zásuvkami – jedna na 230 V a jedna na 12 V, do kterých lze připojit všechny standartní spotřebiče.

Tichý provoz 

Díky speciálnímu ochrannému krytu zajistí elektrocentrála tichý a provoz, který vás nebude rušit. Minimální hlučnost této elektrocentrály je pouhých 62 dB.

Jednoduchý ovládací panel 

Obsluha elektrocentrály je velice jednoduchá díky ovládacímu panelu, kde naleznete například indikátory provozního stavu: ochrana proti přetížení a zkratu, ochrana proti nedostatku oleje, resetovací tlačítko pro resetování řídicího systému a obnovení napájení, připojení pro paralelní připojení generátorů

DOPORUČENÁ CENA:
12 859 Kč

TECHNICKÉ SPECIFIKACE