Přeskočit na obsah

Hahn & Sohn Invertor H IG 3500E

Invertorový generátor
H IG 3500E

Stabilní a dostačující výkon

S výkonem až 3,3 kW (3,3 kW při špičkovém výkonu, 3 kW při nominálním výkonu) snadno zásobíte elektřinou všechnu běžnou elektroniku. Vyrobíte si svou malou elektrárnu kdekoli, například při kempování nebo na odlehlé chalupě. 

Silný a kvalitní motor 

Srdcem generátoru je motor. V tomto případě je to kvalitní motor vybaven všemi potřebnými certifikacemi. Splňuje evropské normy včetně těch emisních. Můžete se s ním spolehnout na bezproblémový provoz. 

Dlouhý provoz

Elektrocentrála má nízkou spotřebu a díky tomu poběží celých 5,5 hodin s 9l palivovou nádrží bez nutnosti doplňovat benzín.

2 zásuvky 

Praktické jsou dvě zásuvky elektrocentrály (2x 230 V/16 A). Můžete tak připojit více spotřebičů najednou.

Ergonomický ovládací panel 

Všechny funkce elektrocentrály budete ovládat snadno na jednom panelu. Všechny funkce jsou na něm přehledně uspořádány: ochrana proti přetížení a zkratu, ochrana proti nedostatku oleje, resetovací tlačítko pro resetování řídicího systému a obnovení napájení, připojení pro paralelní připojení generátorů a zásuvky. 

Stabilní napětí

Pro ochranu citlivé elektroniky je důležité, aby napětí příliš nekolísalo. Hahn & Sohn H IG 3500E vám zaručí čistou a pravidelnou sinusovou vlnu, se stabilní frekvencí 50Hz a napětím 230V. Proto je elektrocentrála bezpečná pro všechny typy elektronických přístrojů. 

Lehká a přenosná konstrukce

Jistě oceníte jak snadno se s touto elektrocentrálou cestuje. Váží pouhých 29 kg, což je v poměru k jejímu výkonu skvělá výhoda. 

DOPORUČENÁ CENA:
26 719

TECHNICKÉ SPECIFIKACE