Přeskočit na obsah

Hahn & Sohn Dieselový Generátor HDE 14000 SA3

Dieselový generátor HDE 14000 SA3

Vysoce výkonný motor 

Generátor jsme vybavili motorem nejvyšší kvality. Vzduchem chlazený motor o zdvihovém objemu 997 cm³ může zaručit výkon působivých 15 kW. S takovou silou se na elektrocentrálu můžete spolehnout i ve velmi náročných provozech nebo jako na silný záložní zdroj. 

Spolehlivý a dlouhý provoz 

Pokud hledáte generátor, který vám zaručí dlouhý a vytrvalý přísun elektrické energie, poté je Hahn & Sohn HDE 14000 SA3 skvělá volba. Díky objemné nádrži na 26 l nafty může centrála fungovat dlouhé hodiny bez doplnění paliva. 

Protihlukové a nízkovibrační oplechování 

Pro pohodlí i bezpečí jsme vybavili generátor kvalitním opláštěním. Díky plechovému obalu je mnohem tižší. Nízká hlučnost elektrocentrály a snížené vibrace vám značně zpříjemní její provoz. Pevný kryt navíc chrání stroj před poškozením. 

Elektrický startér 

Pro spuštění elektrocentrály budete potřebovat pouze jedno tlačítko. Elektrický startér vám usnadní ovládání přístroje. 

Praktický ovládací panel 

Na přední straně generátoru najdete ergonomický ovládací panel. Bude vás informovat o stavu elektrocentrály a umožní vám ji snadno ovládat. Díky němu je obsluha přístroje velmi pohodlná a jednoduchá hned od prvního zapojení. 

Jednofázový i třífázový provoz 

Elektrocentrála HDE 14000 SA3 nabízí jednofázový i třífázový režim. Jednofázový pro 230V a třífázový pro 400V. Podle režimu je výsledný výkon buď 10KW/10KVA při 230V a 10KW/12,5KVA při 400V (jmenovitý výkon) nebo 11KW/11KVA při 230V a 11KW/13,75KVA při 400V (špičkový výkon) Snadno mezi režimy přepnete na ovládacím panelu. Elektrocentrála je proto všestranná pro domácnost, chalupu, ale i staveniště nebo firmy. 

Olejový senzor 

Elektrocentrála má snímač oleje, který vám bude včas hlásit, že olej dochází a je třeba doplnit nebo vyměnit. Předejdete tak možnému poškození motoru. 

Bezpečný 

Elektrocentrála Hahn & Sohn HDE 14000 SA3 je profesionální
a spolehlivý generátor elektrické energie, který prošel všemi potřebnými testy i certifikacemi včetně těch emisních. 

DOPORUČENÁ CENA:
128 699 Kč

TECHNICKÉ SPECIFIKACE