Přeskočit na obsah

Hahn & Sohn Dieselový Generátor HDE12STAi3

Dieselový Generátor HDE12STAi3

Kvalitní motor se silným výkonem 

Uvnitř generátoru je kvalitní čtyřtaktní dieselový motor o objemu 794 cm³. Je chlazený vodou a postará se o úžasný výkon 12,5 kW.  

Spolehlivý a dlouhý provoz 

Jedna z hlavních výhod je spolehlivost této centrály. Objemná nádrž na 26 l se postará o to, že budete moci generovat elektrickou energii dlouhé hodiny bez doplňování paliva. Další funkce generátoru přispívají k jeho stabilitě a spolehlivosti. Můžete jej proto použít jako hlavní i jako záložní zdroj.

Možnost přepínání mezi dvěma režimy 

Vyberte si, zda potřebujete pracovat v režimu klasických domácích zásuvek 230V nebo průmyslových 400V. Generátor nabízí přepínání mezi oběma režimy.

Jednofázový i třífázový provoz 

Elektrocentrála HDE12STAi3 nabízí jednofázový i třífázový režim. Jednofázový pro 230V a třífázový pro 400V. Výsledný maximální výkon je buď 9 kW a jmenovitý výkon 8 kW. Snadno mezi režimy přepnete na ovládacím panelu. Elektrocentrála je proto všestranná pro domácnost, chalupu, ale i staveniště nebo firmy. 

Automatický regulátor napětí (AVR)

Kolísání napětí při provozu této elektrocentrály nehrozí díky funkci AVR. Automatický regulátor napětí hlídá stabilitu napětí a chrání citlivou elektroniku před poškozením. 

Protihlukové a nízkovibrační opláštění 

Elektrocentrála je vybavena silným protihlukovým krytem, který zároveň tlumí vibrace. Hlučnost 72 dB Vám zajistí extrémně tichý a co nejméně rušivý provoz  Další výhodou kvalitního opláštění je ochrana proti poškození zvenčí. 

Bezpečnost především 

Elektrocentrála Hahn & Sohn je testovaná a certifikovaná podle všech bezpečnostních opatření a předpisů. Nechybí ani nejnovější emisní certifikáty.

Elektrický startér 

Spuštění elektrocentrály provedete bez většího úsilí díky elektrickému startéru. Práce s generátorem tak bude snadná a bezstarostná. 

Ergonomický ovládací panel 

Na přední straně generátoru najdete ovládací panel pro spuštění a nastavení generátoru společně s dalšími snímači a zásuvkami. Vše potřebné pro ovládání je na jednom místě a snadné pro porozumění.

DOPORUČENÁ CENA:
129 999 Kč

TECHNICKÉ SPECIFIKACE

Hmotnost310 kg
Maximální výkon (400V/230V)11 kVA / 9 kW
Jmenovitý výkon (400V/230V)10 kVA / 8 kW
Výstupní napětí400V/230V
Frekvence50 Hz
Regulace napětíAVR
Jmenovitý proud14,4 A
Objem nádrže26 l
Typ motorudvouválec, 4-taktní, OHV, vodou chlazený
Výkon motoru12,5 kW
Objem794 m³
Hmotnost310 kg
Rozměry1350 x 650 x 760 mm
Hluková hladina dB72 dB
Počet otáček3000 ot/min
StartérElektrický