Přeskočit na obsah

Hahn & Sohn Dieselový Generátor HDE12STAi

Dieselový Generátor HDE12STAi

Kvalitní motor se silným výkonem 

Uvnitř generátoru je kvalitní čtyřtaktní dieselový motor o objemu 794 cm³. Je chlazený vodou a postará se o úžasný výkon 12,5 kW.  

Spolehlivý a dlouhý provoz 

Jedna z hlavních výhod je spolehlivost této centrály. Objemná nádrž na 26 l se postará o to, že budete moci generovat elektrickou energii dlouhé hodiny bez doplňování paliva. Další funkce generátoru přispívají k jeho stabilitě a spolehlivosti. Můžete jej proto použít jako hlavní i jako záložní zdroj.

Automatický regulátor napětí (AVR)

Kolísání napětí při provozu této elektrocentrály nehrozí díky funkci AVR. Automatický regulátor napětí hlídá stabilitu napětí a chrání citlivou elektroniku před poškozením. 

Protihlukové a nízkovibrační opláštění 

Elektrocentrála je vybavena silným protihlukovým krytem, který zároveň tlumí vibrace. Hlučnost 72 dB Vám zajistí extrémně tichý a co nejméně rušivý provoz  Další výhodou kvalitního opláštění je ochrana proti poškození zvenčí. 

Bezpečnost především 

Elektrocentrála Hahn & Sohn je testovaná a certifikovaná podle všech bezpečnostních opatření a předpisů. Nechybí ani nejnovější emisní certifikáty.

Elektrický startér 

Spuštění elektrocentrály provedete bez většího úsilí díky elektrickému startéru. Práce s generátorem tak bude snadná a bezstarostná. 

Ergonomický ovládací panel 

Na přední straně generátoru najdete ovládací panel pro spuštění a nastavení generátoru společně s dalšími snímači a zásuvkami. Vše potřebné pro ovládání je na jednom místě a snadné pro porozumění.

DOPORUČENÁ CENA:
129 999 Kč